Hana Molnárová

„Pomáhám svým klientům hledat JEJICH příběhy, které je uvedly do nesouladu, možná i do nemoci. Někdy si ani neuvědomí, co dokáže taková „malá příhoda z minulosti, dětství“ udělat s jejich životem.“
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/10/medailonek-Hana-Molnarova.jpg
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/05/5-scaled-e1684186743796.jpg

Od dětství jsem měla velmi pozitivní vztah k přírodě. V lese a na loukách jsem trávila hodně času, poznávala bylinky, zvířata a učila se v přírodě orientovat. Už tenkrát jsem vnímala, že je něco mezi nebem a zemí. Byl to krásný bezstarostný čas. S dospíváním se ale začaly objevovat problémy. Důvodem byl ne úplně ideální vztah s mojí maminkou. A tento základní vztah, který určuje vztahy k ostatním i k sobě samému, oslaboval pocit vlastní sebehodnoty a sebelásky, i hledání osobní identity. Dostavily se psychické problémy a nespokojenost s životem. Ve dvaceti letech jsem založila svou vlastní rodinu, vdala se a porodila první dceru. Problémy ale neustávaly, naopak. S příchodem druhé dcery a s tím, jak děti rostly, byly stále silnější, a dokonce se začaly přenášet i na ně. Časté nemoci, operace, poruchy soustředění i s učením. Stejně jako vztah mé maminky k sobě samé ovlivňoval mne, ten můj ovlivňoval mé dcery. Časté návštěvy lékařů a různých poraden daly podnět k tomu, abych začala hledat jinou cestu. V roce 1998 jsem se seznámila s Kineziologií (One Brain). Na konzultace jsem začala chodit nejprve sama, pak s dětmi a náš život se pomalu měnil. Na tuhle dobu ráda vzpomínám. V průběhu času však vyplouvala nová témata a situace k řešení. Do rukou se mi dostala knížka Zdeňky Jordánové (Láska a TVOJE DÍTĚ jako šance pro tebe) a bylo rozhodnuto. Chtěla jsem znát víc a umět si sama poradit. Začala jsem navštěvovat kurzy a měla stále silnější potřebu své pozitivní zkušenosti předávat dál. Mluvila jsem o nich doma i s kamarádkami. Ty se zájmem nejprve naslouchaly a později se mnou řešily různé životní zkušenosti. Pomocí svalového testu jsme hledaly opravdové příčiny toho, co nás v danou chvíli trápilo, nebo čemu jsme v našem jednání a životě nerozuměly. Okruh známých, se kterými jsem se setkávala se zvětšoval. S nabývajícím vědomím rostla i chuť rozšiřovat své znalosti a dál na sobě pracovat.

V roce 2019 jsem poznala další léčebnou metodu. ACCESS CONSCIOUSNESS přináší i určitou filozofii a náhled na život a svět kolem nás. Prohloubili se mé dosud nabyté vědomosti a vše se propojilo. Stejně jako Kineziologie, i Access pracuje na energetické úrovni a s hlubokým poznáním těla, mysli a vesmírných zákonů, které nás převyšují. Stále se učím a rozvíjím nejen léčebné techniky, ale i sebe samu. Velmi mě to baví a naplňuje. Díky oběma metodám a vrozené empatii, dokážu dobře navnímat potřeby klienta, zvolit vhodnou techniku a v průběhu práce ji případně kombinovat s ostatními.

Rozvíjím i své znalosti o bylinných přípravcích firmy ENERGY, které tělo i mysl doladí.

Lidem se s láskou věnuji již více než 10 let.

Absolvované kurzy:
 • Zdeňka Jordánová – Vzdělávací cyklus Poznej svůj cíl – 2010–2019
 • Zdeňka Jordánová – Vím, že vím – 2013
 • Zdeňka Jordánová – Moje peníze – 2014
 • Lenka Suchardová – Základy numerologie – 2015
 • Energy – MUDr. Bohdan Haltmar – Odborný poradce pro Supertronik – 2011–2017
 • Energy – MUDr.Jiří Hanzel – Anatomie a fyziologie-základy
 • Energy – MUDr. Alexandra Vosátková – Produkty Energy a práce s nimi podle zásad Čínské medicíny
 • Energy – Marcela Šťastná – Čtvero ročních dob s Pentagramem krémů Energy
 • Energy – Marie Bílková – Celostní přístup v kosmetické péči a řada Beauty Energy
 • Access Consciousness – Jana Mrkvičková – Access Bars – 2019
 • Access Consciousness – Gary Douglas, Dr.Dain Heer – Globální Access Bars – 2022
 • Access Consciousness – Ivana Faber – Foundation – 2022
 • Access Consciousness – Ivana Faber – 3 Day Body Class – 2022
 • Access Consciousness – Milada Fohlerová – Pokročilé tělesné procesy – 2023

Fakturační údaje

INOMENTORS s.r.o.
Valdštejnovo náměstí 114
506 01 Jičín
IČ: 9830286
DIČ: CZ9830286
BÚ: 2801923672/2010

Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

INOMENTORS