INOMENTORS

Celostní péče
o tělesné
i duševní zdraví
zaměstnanců

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2024/04/pro-firmy-scaled.jpg
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/blog-post-01-img-04.jpg

Vyřešte s námi firemní teambuilding

Sestavit jednotlivé aktivity pro teambuilding není úplně snadné. Měly by být atraktivní a zaměstnance zaujmout. Máme pro Vás program, díky kterému se zaměstnanci budou cítit lépe a současně stmelí kolektiv. A to je v rámci firmy velmi důležitý faktor.

Nabízíme jedno- i vícedenní akce dle potřeb firmy, které vyhodnotíme na základě vstupní analýzy. Program teambuildingu vytvoříme na míru potřebám společnosti. Zahrneme témata, která řeší Vaši zaměstnanci. Je Vaším cílem zvýšit výkonnost zaměstnanců? Chcete podpořit týmového ducha? Nebo byste potřebovali snížit nemocnost ve firmě? Výsledky programů šitých na míru se dají změřit. Teambuilding probíhá mimo prostory Vaší firmy.

Každý jednotlivec má vliv na celek. Tím, že pečujete o své zaměstnance, pečujete i o firmu.

Nechte si od nás sestavit firemní teambuilding.

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/shutterstock_225864454-e1614715691971.jpg

Work - life balance

Stres, nespavost, špatné zažívání? Jsou problémy, které provázejí řadu pracovníků. Může ale nastat horší stav, když nastane syndrom vyhoření. Takový zaměstnanec pak vystupuje na čas z pracovního koloběhu, a to může představovat pro firmu menší či větší problém.

Chcete, aby se Vaši zaměstnanci cítili dobře, byli plni energie a uměli oddělit práci a soukromý život? Na základě vstupní analýzy Vám dokážeme sestavit program, který zaměstnancům uleví od výše zmíněných trápení – ať už jednotlivě nebo kolektivně. Někdy není řešení snadné. Může se stát, že si problém vyžádá delší čas. Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci. Může se jednat o jednotlivé aktivity, které nabídnete zaměstnancům jako benefit. Přijímáme BENEFIT PLUS KARTY, UP EBENEFIT a EDENRED BENEFITS –  Vaši zaměstnanci mohou vybranou aktivitu navštěvovat i dlouhodobě.

Nechte Vaše pracovníky využít služeb našich zkušených terapeutů.

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/img-box-02-1.jpg

Den zdraví ve firmě

Chcete o své zaměstnance dobře pečovat a dopřát jim péči v oblasti zdraví? Ať už se jedná o zdravou stravu, zlepšení kvality života (well-beeing), ale také o praktiky, které jim pomohou se zbavit stresu.

Rádi Vám připravíme tematický den dle Vašich potřeb. Program vytváříme individuálně na základě vstupní analýzy. Tento den probíhá v prostorách Vaší společnosti.

Podpořte zdraví Vašich pracovníků!

Z programů na míru pak získáváte měřitelné výsledky, které můžete dále prezentovat např. vedení nebo je použít jako součást nefinančního reportingu CSRD pro ESG.

Přijímáme BENEFIT PLUS KARTY, UP EBENEFIT a EDENRED BENEFITS, abyste svým zaměstnancům mohli nabídnout skutečně to nejlepší.

Každý jednotlivec má vliv na celek. Tím, že pečujete o své zaměstnance, pečujete i o firmu.

Naše aktivity můžete zažít na vlastní kůži. Zjistíte tak, co svým zaměstnancům dopřejete. Pro více informací, poptávky nebo objednávky nás prosím kontaktujte na těchto kontaktech:

Tel: +420601169203

Email: barborachaloupkova@inomentors.cz

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/bgn-celeste-quote-scaled.jpg
Mám zájem o firemní program

  Fakturační údaje

  INOMENTORS s.r.o.
  Valdštejnovo náměstí 114
  506 01 Jičín
  IČ: 9830286
  DIČ: CZ9830286
  BÚ: 2801923672/2010

  Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

  INOMENTORS