Kvantová Regresní terapie

Metoda kvantové regrese využívá regresní terapii, což je procházení situacemi v minulých životech. Dostane se Vám psychického i fyzického léčení a odpovědí na jakékoli situace ve Vašem životě. Není to ale pouze regresní terapie, která Vám může dát odpovědi a návody na otázky a situace, které jste si přišli řešit. Při regresní terapii je dosaženo spojení s Vaším Vyšším Vědomím. Někteří lidé Vyšší Vědomí nazývají intuicí. Například, když z nějakého Vám nelogického důvodu zvolíte neobvyklou trasu pro cestu z práce a pak zjistíte, že na vaší obvyklé trase byla velká zácpa. Nebo když vám něco říká: „Nedělej to!“ nebo Vás to tzv. „někam táhne“. To je Vaše Vyšší Vědomí – Vaši duchovní průvodci, kteří Vás různými způsoby udržují v bezpečí a starají se o Vás.

Při regresní terapii Vám Vaše Vyšší Vědomí vybere minulý život, nebo minulé životy, aby Vám ukázalo podobnosti s Vaším současným životem. To Vám dokáže pomoci pochopit konflikty, problémy, těžkosti, výzvy a nepříjemnosti v tomto Vašem životě. Také Vám odpoví na Vaše otázky, na které potřebujete znát odpověď a pomůže vám poučit se, a posunout se vpřed.

Po prozkoumání minulých životů budu mluvit s Vaším Vyšším Vědomím přímo. To je ta chvíle, kdy dostanete odpovědi na Vaše otázky, popřípadě přímo návod jak sám sebe uzdravit.

Vyšší Vědomí je vlastně Vaše „Druhé Já“. Ví všechno. Zná Vás lépe než Vy sebe sami. Ví, co je pro Vás a pro Váš život to nejlepší. Vyšší Vědomí je velmi milující, milosrdné a má na srdci pouze Váš nejlepší zájem. Naše vědomí, potažmo náš rozum, se snaží dávat všemu smysl, vše analyzovat a uspořádávat tak, aby to vyhovovalo naším omezením. Vyšší Vědomí ví a rozumí tomu co je nejlepší pro Vaši duši i tělo. Vyšší Vědomí nemá žádná omezení.

My sami si můžeme vytvořit svoji nemoc. My sami si způsobujeme obtíže, bolest a nemoci v našich tělech, protože neposloucháme naše Vyšší Vědomí. Vyšší vědomí se nám neustále snaží říct, co se děje skrze symptomy v těle. Když neposloucháme, stále se snaží doručit vzkaz zrychlujícími se projevy symptomů obtíží. A když to pořád stále „nevidíme“, o to silněji nás můžou tyto obtíže zasáhnout v budoucnu. Může to být např. i významná událost v našem životě jako nehoda v autě, těžká nemoc nebo nějaký druh zásahu do stávajícího života. Ale když si umíme vytvořit nemoc nebo jiné obtíže, tak se umíme i vyléčit.

Tak jako nepříjemné události, tak i různé problémy a nemoci mají v našem životě nějaký význam. Každá situace ( problém ) ať fyzický, psychický nebo třeba sociální má nějaký spouštěč, tedy něco, co bylo jeho příčinou. S pomocí regrese do minulých životů Vám bude vysvětlena příčina každé nemoci či problému. Mně, jako Vašemu pomocníkovi při tomto ozdravném procesu, to nemusí dávat smysl. Vám však poté dojdou souvislosti, které vám pomůžou se vašich problémů či nemocí zbavit.

To vše je řízeno tzv. „shůry“ vysoce vyvinutými bytostmi a Vaším Vyšším Vědomím. Oni vám vyberou k nahlédnutí ty správné minulé životy a odpovídající situace v nich. Oni také na závěr provedou léčení Vašeho těla nebo mysli. Je to proto, že oni vidí celou skutečnost a mají kompletní informace, které my lidé nemáme. Naše možnosti a schopnosti jsou omezené a je to tak správně. Kvůli tomu jsme teď a tady na této planetě, ale to je již další rozsáhlé téma a to není účelem tohoto webu. Někomu se to může zdát jako něco ze Sci-fi románu, ale není tomu tak. Tyto bytosti se spolu s Vaším Vyšším Vědomím o Vás po celý Váš život starají a pečují o Vás, ať chcete nebo ne, respektive ať už o tom víte nebo ne. Jsou to milující bytosti a chtějí pro Vás v každou chvíli to nejlepší a nejvhodnější.

Já Vám budu pomáhat projít procesem poznání. Mým zájmem a povinností je provést Vás tímto procesem tak, aby se vám dostalo odpovídajícího řešení problémů a Vašich starostí.

Vím, že myšlenka, že my lidé se umíme rychle vyléčit sami, se může zdát velice odvážná. To je však jen omezení naší lidské mysli. Myšlení, že vyléčit nás mohou pouze doktoři je pouhé zvyknutí si na něco, v čem jsme vyrůstali. Jsme přirození léčitelé. Víme, jak se můžeme vyléčit. Když jste se řízli, Vaše kůže se zahojila. Když dostanete chřipku, Vaše tělo pracuje na tom, aby se zbavilo nemoci. Když si zlomíte nohu, kost Vám sroste sama. Takže to není zase až tak odvážná myšlenka. Stačí udělat jen jeden krok dále a usnadnit si vlastní uzdravení.

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/06/Poradna-2023-web-7.jpg
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/07/Healing-hands-1140x5601-1.jpg
Jak probíhá sezení

Jedno sezení trvá až 5 hodin. Sezení probíhá v soukromí, žádná další osoba se ho neúčastní. To platí i pro nejbližší rodinné příslušníky. Každé sezení je velice diskrétní a já plně respektuji soukromí každého, kdo ho podstoupí. Samotná terapie se koná vleže na měkkém podkladu, pod lehkou dekou. Je třeba, abyste na sobě měli pohodlný oděv, který Vás nebude nikde škrtit.

Budeme pracovat ve stavu Theta. Je to naprosto přirozený stav, protože jím každý den min. 2x procházíte, když usínáte nebo když procitáte. Je to ten stav, těsně před usnutím nebo procitnutím.

Celé sezení Vám budu nahrávat, abyste si ho mohli v klidu poslechnout a nalézt v tom odpovědi na Vaše problémy. Nahrávka bude ve formátu MP3.

Nedoporučuji po sezení řízení na delší vzdálenost. Může se dostavit ospalost.

 • Je důležité, abyste si v den sezení již nic dalšího neplánovali, a abyste byli „v pohodě“.
 • Jsou lidé, kteří to zkusí jen ze zvědavosti. Na tom není nic špatného. Chtějí-li se dozvědět něco nového o sobě a budou-li mi opravdu důvěřovat, budou mít úžasný prožitek.
 • Také je důležité, abyste si nevytvářeli přehnaná očekávání, je lepší se nechat příjemně překvapit.
 • Věřte, že vaše Vyšší Vědomí vám může a chce pomoci. Tam, kde je Vaše Vyšší Vědomí, je pouze láska, moudrost a ochota nám pomáhat. Každý, kdo sezení jednou zkusil, by si to zopakoval znovu.
 • Co se týče mne, já jsem tu, abych Vám pomohla zprostředkovat spojení s vaším Vyšším Vědomím, se kterým se o Vás budeme po čas sezení dobře starat.
 • Také si prosím připravte vaše dotazy, asi tak 10. Sepište si je předem, dělejte si poznámky průběžně, tak jak Vám budou přicházet. Většinou, když si je budete dělat najednou, tak na některé zapomenete. To samé udělejte s požadavky na léčení Vašich nemocí, neduhů, závislostí, prožitků atd.
 • Pod tímto textem je několik obrázků. Prosím zapamatujte si je, abyste si je mohli při sezení představit.
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/06/obrazek-sezeni.jpg
Ceny služeb
Typ konzultace Cena Obvyklá doba trvání konzultace
Regresní terapie 3 500 Kč/sezení až 5 hod.

Služby v našich poradnách lze platit pouze platební kartou.

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/bgn-celeste-quote-scaled.jpg
Mám zájem o první schůzku s terapeutem.
Napište nám, nebo jen zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

  https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/bgn-celeste-quote-scaled.jpg
  Mám zájem o první schůzku s mentorem.
  Napište nám, nebo jen zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

   https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/bgn-celeste-quote-scaled.jpg
   Mám zájem o první schůzku s mentorem.
   Napište nám, nebo jen zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

    https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2018/01/bgn-celeste-quote-scaled.jpg
    Mám zájem o první schůzku s mentorem.
    Napište nám, nebo jen zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

     Fakturační údaje

     INOMENTORS s.r.o.
     Valdštejnovo náměstí 114
     506 01 Jičín
     IČ: 9830286
     DIČ: CZ9830286
     BÚ: 2801923672/2010

     Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

     INOMENTORS