Miluše Filipová

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/10/medailonek-Mila-2.jpg

Specializace:

Každý den řešíme situace, které nám přicházejí do života ať už v práci, doma, nebo kdekoliv jinde. Každou situaci zvládáte podle námi nastavených hodnot, programů a různými možnostmi, takzvaně jak nejlépe umíme a známe. Nastavení našich pocitů, emocí a myšlenkových vzorců chování. V životě nás brzdí spoustu strachů, obav, blokád a pochybností o nás samých. Podvědomé programy, o kterých ani nevíme, naše destruktivní vzorce chování, nutkavé chování. Rodinné vzorce, které nám brání prožívat šťastný naplněný život, ať už vztahy, peníze, hojnost nebo jaká cesta je ta správná.

Jmenuji se Miluše Filipová a jsem životní kouč na cestě životem. Pracuji intuitivně a ke každému člověku a jeho životní situaci přistupuji individuálně. Pomoc nalézt cestu k sobě samému. K tomuto poslání mě přivedl život. Celý svůj život pomáhám lidem. Cítila jsem a věděla jak jim pomoci a nasměrovat je do svého nitra, aby našli odpovědi na své otázky a dokázali se rozhodnout. Zvládnout nějakou svoji životní zkoušku a nebo se ve svém životě posunuli v době stagnace. Nedávám rady, neodsuzuji. Naslouchám a postupně sloupávám jednotlivé vrstvy až se dostaneme k samotnému jádru, podstatě co se řeší.

Ve svém životě jsem nasbírala spoustu zkušeností a zjistila jaké své vlastní vzorce chci přeprogramovat a co mě samotnou brzdí. Začala jsem pracovat na svém vlastním osobním rozvoji, sebedůvěře, sebehodnotě, sebevědomí a sebelásce. Prošla jsem různými kurzy seberealizace a zákony přitažlivosti. Vím a cítím, že toto je mé životní poslání. Pomohla jsem spousty lidem začít žít svůj vlastní život a posouvat se tam, kam chtějí a potřebují. Změň svůj život a nechtěj ať se změní svět. Uvolněná klidná mysl. Zaměř se na řešení a ne na situaci.

Neříkám Vám, že tato cesta je jednoduchá, to ani není v mé moci. Vše potřebné máte vy uvnitř sebe, jako je vnitřní klid a vnitřní síla, ale ráda se stanu Vaším průvodcem a pomůžu Vám ve všech Vašich směrech. Pracuji s energiemi, které jsou všude kolem nás.

Jedna z dalších pomocí jsou takzvaně rodinné konstelace. Sama jsem podstoupila několik konstelací a hned jsem cítila, že tímto směrem se mám vydat. Pomohli mně a dalším lidem kolem mně. Přišla spousta uvědomění a poznání. Dokázala jsem v životě odpustit a pochopit proč se dějí určité scény v našem životě. Teď vedu své vlastní konstelace a tím pomáhám dalším lidem, tak jako pomohli mně.

Termíny kurzů
Poznej zajímavé lidi 23. – 25.8. 2024 4 900,- Kč

Fakturační údaje

INOMENTORS s.r.o.
Valdštejnovo náměstí 114
506 01 Jičín
IČ: 9830286
DIČ: CZ9830286
BÚ: 2801923672/2010

Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

INOMENTORS