Iveta Hanušová

https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/10/medailonek-Iveta-2.jpg

Specializace:

Jmenuji se Iveta Hanušová a mé poslání spočívá v propojení aplikované psychologie s účinky terapie pohybem.

V rámci mé praxe přistupuji ke každému klientovi a jeho problematice holisticky. Zvláště se zaměřuji na ženy a děti. Kombinuji cenné znalosti psychologie s prospěšnými efekty jógy a technikami Sensi terapie, která pracuje s energií. Tento multidimenzionální přístup zahrnuje do terapeutického procesu vaši psychiku (jako například myšlenkové pochody, chování a přesvědčení), fyzické tělo a energetický systém.

Díky mým dlouholetým zkušenostem s různými cílovými skupinami a rozmanitými tématy, mám možnost nabídnout profesionální a individualizovaná řešení přesně podle vašich potřeb.

Mým cílem je naučit vás, jak vědomě prozkoumat a prohloubit váš vztah k vlastnímu tělu a jak včas rozpoznat jeho signály. Zdravé držení těla a vědomý pohyb ve vašem každodenním životě jsou klíčovými součástmi tohoto procesu.

Stejně jako každý z vás nese svůj jedinečný životní příběh, i každý terapeutický program je zcela individuálně přizpůsoben vašim aktuálním potřebám a pohybovým možnostem. Vedle pohybových technik do procesu také začleňuji jednoduchá dechová cvičení, relaxační a vizualizační techniky, hry a kreativní metody.

S radostí se stanu vaším průvodcem na cestě k lepšímu fyzickému i duševnímu zdraví.

Fakturační údaje

INOMENTORS s.r.o.
Valdštejnovo náměstí 114
506 01 Jičín
IČ: 9830286
DIČ: CZ9830286
BÚ: 2801923672/2010

Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

INOMENTORS