Ing. Jana Berná

„Každý den zažíváme situace, které oslabují a narušují naši rovnováhu. Vlivem stresu, úrazu, či přetížení pak může dojít ke vzniku bolesti. Lidské tělo má však neuvěřitelnou schopnost se každým okamžikem léčit samo. Skrze kraniosakrální techniku vám mohu pomoci tento proces podpořit a postupně harmonizovat všechny životně důležité pochody v těle.“
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/10/medailonek-Jana-Berna.jpg
https://www.inomentors.cz/wp-content/uploads/2023/05/6-scaled-e1684186670575.jpg

Specializace:

Jmenuji se Jana Berná a jsem terapeutkou kraniosakrální techniky. Pracuji intuitivně a ke každému klientovi a jeho problému přistupuji individuálně.

K této metodě mě „překvapivě“ přivedly vlastní zdravotní potíže. Jednoho krásného dne se objevily bolesti, ze kterých se stala každodenní muka. Konvenční léčba v podobě braní léků do konce života ve mně ale vzbuzovala hrůzu až odpor.

Proto jsem se rozhodla jít alternativní cestou. Vyzkoušela jsem toho mnoho od naturopatie, čínské medicíny, meditací, kineziologie, ženských kruhů, regrese až po kraniosakrální terapii.

A to byla láska na první dotek. Po ošetření jsem odcházela vždy uvolněná a zcela bez bolestí. Pro mou pocuchanou psychiku to bylo jako láskyplné pohlazení. Nadchla mě natolik, že jsem se ji rozhodla naučit. Absolvovala jsem kurz u skvělé Albíny Flanderové v nestátním zdravotnickém zařízení Stanislava Flandery a nadále na sobě pracuji, vzdělávám se pomocí odborných knih a doplňujících kurzů.

Neslibuji vám zázračná uzdravení, to ani není v mé moci. Vše, co ke svému zdraví potřebujete máte uvnitř sebe. Skrze kraniosakrální techniku vám však mohu pomoci podpořit tento samoléčebný proces, uvolnit napětí a postupně harmonizovat všechny životně důležité procesy v těle. Jsem přesvědčena, že kraniosakrální ošetření napomáhá odstranit pravé příčiny problémů a tím nasměrovat lidský organismus k fyzickému i duševnímu zdraví.

Fakturační údaje

INOMENTORS s.r.o.
Valdštejnovo náměstí 114
506 01 Jičín
IČ: 9830286
DIČ: CZ9830286
BÚ: 2801923672/2010

Copyright by Kotyskova.com. All rights reserved © 2021.

INOMENTORS